Pożyczki pozabankowe z komornikiem

pożyczki pozabankowe z komornikiemJesteś już zadłużony i potrzebny Ci produkt, taki jak pożyczki pozabankowe z komornikiem? W Internecie możesz znaleźć dziś wszystko, ale czy znajdziesz pożyczkę dla kogoś tak bardzo zadłużonego? Z pewnością tak!
Przede wszystkim w sieci obecne są dzisiaj portale pożyczkowe, oferujące chwilówki, do zaciągnięcia których zdolność kredytowa właściwie jest niepotrzebna. Wystarczy bowiem wypełnić formularz na stronie, wysłać wniosek pożyczkowy i poczekać chwilkę na decyzję. Na takich portalach często nie jest sprawdzana Twoja historia, więc fakt, że posiadasz już komornika nie stanowi przeszkody. Co więcej, tego typu kredyty pozabankowe z komornikiem mogą pozwolić Ci uniknąć właśnie przykrego spotkania z przedstawicielem banku czy firmy windykacyjnej, które to skończyłoby się zajęciem Twojego majątku.

Bądź rozsądny biorąc pożyczki pozabankowe z komornikiem

Zwróć uwagę na to, by Twoje kredyty pozabankowe z komornikiem nie były zbyt wysokie, skoro masz już na swoim koncie tak duże długi. Jeśli nie masz pomysłu na inne rozwiązanie, taka pożyczka da Ci tylko czas na jego znalezienie. Niespłacenie jednak takiego zadłużenia, będzie w Twoim przypadku nie tylko kolejnym niespłaconym długiem, ale co najważniejsze, stanie się również Twoim większym kłopotem. Odsetki karne w przypadku takich produktów finansowych są bowiem niezwykle wysokie. Ogólnie rzecz biorąc, pożyczki tego typu są zwykle wysoko oprocentowane. Ryzyko ich udzielania jest przecież bardzo duże, znacznie wyższe niż w przypadku klienta, który rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Jeśli zatem znasz sposób uniknięcia zaciągnięcia takiego kredytu, postaraj się o to. Kolejny dług nie jest Ci potrzebny. Zastanów się również jak zamierzasz wypłacić się ze swoich dotychczasowych długów, zanim komornik faktycznie wejdzie na Twoją pensję czy zacznie zabierać przedmioty z mieszkania. Pomyśl o kontakcie z bankiem czy instytucją w jakiej jesteś zadłużony, w celu rozłożenia wszystkich długów na raty, a także o dodatkowej pracy i poczynieniu oszczędności, by kłopoty z zadłużeniem skończyły się jak najszybciej.

Pamiętaj bowiem, że pożyczki pozabankowe z komornikiem to rozwiązanie doraźne i wyłącznie chwilowe.

Sprawdź na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości jakie prawa ma komornik.

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu z którego dowiesz się czego komornik nie ma prawa Ci zabrać jeśli nie spłacasz pożyczki pozabankowej.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *